logo_organiclife.gif
ניקוי רעלים באמצעות תזונה- עושים את זה נכון!


זה הזמן לנקות את הגוף מרעלים, להעלות רמות אנרגיה,
להיות רזים ובריאים יותר ולהרגיש נפלא.


אנחנו חשופים כל הזמן לרעלים וחומרים מזיקים. אנחנו רוצים לשמור על הגוף המופלא שלנו, להיות רזים, בריאים, מלאי אנרגיה ולהימנע ממחלות. איך עושים את זה נכון ולאורך זמן?

שמי הילה אפללו ואני נטורופתית ותיקה, לימדתי שנים במכללות לרפואה משלימה ואחרי שתזונת הניקוי עשתה בשבילי כל כך הרבה, ועזרה למאות ממטופליי במהלך השנים, אני רוצה ללמד גם אתכם, ולעזור לכם לשפר את מצב הבריאות שלכם ולהרגיש נפלא.


למי זה מתאים?

לאנשים שמעוניינים לעשות ניקוי רעלים משמעותי (מהכבד ומרקמות הגוף).

לאנשים שמתקשים לרדת במשקל ומרגישים תקועים.

לאנשים שמרגישים עייפים מאד וחסרי אנרגיה.

לאנשים שסובלים מתסמינים כמו בעיות עיכול, עור, דרכי נשימה, מגרנות ועוד.

ל׳מכורים׳ שרוצים להיגמל מסוכר, מלח וקפה.

לאנשים שרוצים לעשות שינוי ולאמץ אורח חיים בריא ותזונה נכונה.

למי שמעוניין ללמוד מהם המזונות שהגוף שלו פיתח אליהם אי סבילות ומזיקים לבריאותו.

לנשים שמתכננות הריון ורוצות להכין את הגוף ולאזן אותו.

לאנשים שרוצים לאזן את גופם ומדדי דם חריגים כמו רמות סוכר, טריגליצרידים וחומצה אורית גבוהים, יתר לחץ דם וכו׳.

למטפלים במקצועות התזונה שמעוניינים ללמוד כלי עצמתי לטיפול.


מה קורה לאנשים אחרי שהם משלימים את תהליך הניקוי באמצעות תזונה?

דדי חזן: "לפני כשנתיים קיבלתי פריחה בכל הגוף. הפריחה הייתה מלווה בתחושת חולי, וחולשה כללית. הלכתי לרופאת המשפחה, ששלחה אותי לכל בדיקה אפשרית, כולל ביופסייה. חיכיתי 3 חודשים לתור אצל פרופסורית שמתמחה במחלות מהסוג הזה (זה מה שאמרו לי לפחות) והיא פשוט הרימה ידיים.

לאחר שהרפואה הקונבציונלית הרימה ידיים, ניסיתי: הומופתיה, דיקור וכל מה שרק הציעו לי. כלום לא עזר, אפילו לא הקל.

לפני כחצי שנה נתקלתי באתר של נטורופתיה וכל הסימפטומים הצביעו על (עד אז אפילו לא ידעתי מה זה) אורטיקריה כרונית. נפגשתי עם הילה אפללו, שלא הבטיחה כלום אבל קיימה יותר יותר מכולם.

הילה יקירתי. לא מוגזם להגיד שהצלת אותי. לא סתם אומרים "העיקר הבריאות" מי שחולה יודע את זה.

אין לי מילים להגיד את גודל התודה. אז המון המון תודה, ואני ממליץ בחום לכל מי שצריך"


דדי עשה ניקוי שסייע לרפא את מחלת העור ממנה סבל וגם זיהה באמצעות ניקוי מזונות שלא מתאימים לו. היום הוא יודע להימנע מהם ומרגיש נפלא.

אייל: ״בימים הראשונים הרגשתי קצת עייף. זה הדאיג אותי כי אני חבר בקבוצת ריצה וחששתי שלא אצליח לעמוד בקצב של האחרים. אחרי 3-4 ימים הרגשתי שרמת האנרגיה שלי עולה והביצועים שלי אפילו השתפרו, הרגשתי קליל ומלא מרץ. עשיתי כמה שינויים בתזונה שלי בעקבות הניקוי ואני שומר עליהם עד היום.
להילה תודה על הסדנה המקצועית והמועילה״

בטי, התמודדה בגבורה עם ההתמכרות שלה ויצאה לחופשי.

הילה יקרה,

החלטתי לעצור רגע ולהתבונן בדרך שעברתי מבחינה תזונתית. ראשית, עלה בי הצורך להכיר לך תודה ולשתף אותך בהשפעה הגדולה ובשינוי העצום שעברתי בזכות סדנת ניקוי הרעלים שעברתי בקיץ האחרון בהנחייתך.

אני זוכרת את המפגש הראשון שהגעתי אליו שמחה ומתרגשת, מתוך מחשבה שאני הולכת לעבור תזונת ניקוי למשך שבוע בלבד ואמרתי לעצמי שזה שום דבר וקטן עלי לא לגעת בכל הרעלים (קפה, שוקולד ומיניהם ועוד מזונות אחרים) רק למשך שבוע. אבל אז, נחתה עלי הבשורה שהבאת ונודע לי שמדובר בחודש!!!.... ובשלושת הימים הראשונים רק באורז מלא וסלק..... תוך כדי שאת מדברת והמחשבות שלי רצות, החלטתי להיות אמיצה ולנסות..... את עדיין דיברת והסברת על התהליך ותופעות הלוואי ואני החלטתי שכמה שזה הולך להיות קשה אני אצליח ואעבור את זה. משהו בי אמר לי שזה יעשה לי רק טוב! לספר לך שהיה לי קל.... אז לא! השבוע הראשון היה קשה (ושלא נדבר על סופי השבוע...), הוא לווה בחולשה, מיחושים שונים ומשונים אבל אחרי שבוע זה באמת כבר לא היה כל כך נורא ואפילו ההרגשה הפכה להיות נינוחה וקלילה. אבל נעזוב את זה.... אני רוצה לשתף אותך במה שקרה אחרי.

כשסיימנו את התהליך וזהו, זה נגמר, אני הרגשתי שאני רק מתחילה, שיצאתי לחופשי! נגמרו "הרעשים": בא לי משהו מתוק, אני צריכה לאכול משהו כדי להירגע.... .כל המשפטים האלה שנהלו אותי ואת התזונה שלי שנים רבות, פשוט נעלמו! משהו פשוט קרה. כשאני בוחנת את הדברים, אני מגלה שתזונת הניקוי גרמה לי ולגוף שלי להבין שאני לא זקוקה לכל כך הרבה אוכל כדי לשבוע, גרמה לי להבין שאפשר לחיות גם בלי כל מזון ה"ג'אנק", אפילו... אפשר לחיות בלי לחשוב עליו! ממש כמו גמילה וממש הישג. למדתי שמזונות אחרים עושים לי בגוף ממש טוב, מן תחושת קלילות ורוגע בבטן.

על כן, אני רוצה לומר לך תודה וכמעט בכל יום אני נזכרת וחושבת איך שהכל התחיל..... והאמת.... אני מצפה כבר לפעם הבאה.... אני חושבת ומרגישה שחודש תזונת הניקוי יהפוך מעתה לחלק ממחזור שנת החיים שלי.

תודה מקרב לב,

בטי.

עדית: " האמת שהגעתי ממש במקרה ובלי כוונה למפגש הראשון של הסדנא. ממש לא ציפיתי להתחיל שום דבר באותו ערב, רק להקשיב. המפגש אצל הילה היה כל כך נעים, ההסברים והבניית הקבוצה הביאו אותי להחלטה להתחיל בניקוי.

במשך 30 יום, שהיו בחלקם לא פשוטים עבורי, הילה ליוותה, הדריכה ועודדה אותנו כקבוצה ובאופן אישי לפי הצורך. הילה ידעה לספק פתרונות ולהתגמש היכן שצריך ולמי שצריך , הכל כדי לעזור לנו לסיים את התהליך , בלי שנרגיש ש״נכשלנו״. כיום, שיניתי לחלוטין את מה שנכנס אלי לפה, כל הרכבי התזונה שלי השתנו ואני משתמשת בהרבה מהידע שניתן בסדנא.

לסיכום: 1. בלי הילה לא הייתי מתחילה בכלל את התהליך לניקוי הרעלים.
2. ללא הסיוע של הילה והקבוצה לא הייתי מסיימת את התהליך.
3. מי שרוצה להתחיל (ולסיים) את התהליך, כדאי שתעמוד לידו מישהי בדמותה של הילה.

בהצלחה, עדית.

" ליאורה...״לפני כמה שנים השתתפתי בסדנת ניקוי של הילה. בנוסף ללימוד מעמיק על תזונה כל אחת בזמנה התחילה תהליך הניקוי. החוויה היתה עוצמתית מאוד!הקשיים של ההתחלה הדרמתית, הפרידה מההרגלים והמאוויים. כאשר שבים ומוסיפים מרכיבים לתפריט מגלים עד כמה עשיר עולם הטעמים. התחושה היא של איתחול המערכת כולה ואין ספק שהגוף גומל על החסד שעושים עימו. הידע הרב של הילה מאפשר התמדה, והבנה והמסירות שלה תומכת בתהליך שלא תמיד הוא פשוט מבחינה רגשית״

לימדתי במשך שנים את תחום התזונה וניקוי הרעלים במכללות לרפואה משלימה, אני מכירה והתנסיתי במגוון רחב של שיטות ניקוי רעלים. בסדנה הזו, אני אלמד אתכם את השיטה הכי טובה שאני מכירה!

אבל לא רק שתלמדו את שיטת הניקוי מדהימה שעזרה למאות אנשים עד היום, אתם תקבלו ליווי, תמיכה ומתכונים לכל שלב ושלב בתהליך.

מה יכול לקרות לכם אם תעשו את הניקוי כמו שצריך?

רמות האנרגיה שלכם יעלו ותרגישו חיוניים וערניים יותר.

תלמדו לזהות את המזונות שלא מתאימים לכם, ש״תוקעים״ אתכם, שמפריעים לכם לרדת במשקל וגורמים לכם להרגיש לא טוב.

תרדו במשקל - זו לא המטרה של הניקוי אבל יורדים כ 3%-7% ממשקל הגוף בחודש, כשתבחרו לאמץ אורח חיים בריא ומאוזן אחרי הניקוי, המשקל העודף ימשיך לרדת בהדרגה.

תגמלו ממלח, סוכר, קפאין וחריף.

סף קולטני הטעם בלשון ירד. אחרי הניקוי תגלו שאתם זקוקים להרבה פחות תבלינים, מלח, חריף וכו׳ ותדעו ליהנות מהטעם הטבעי והנפלא של המזון.

תוכלו להמשיך ולעשות את הניקוי בכל שנה, באופן עצמאי ללא כל עלות נוספת. החוברות והספר שתקבלו בסדנה מכילים את כל המידע והכלים שאתם צריכים.

תשפרו את הביצועים הספורטיביים שלכם.

תשיגו שיפור במיגרנות, בעיות עור, בעיות במערכת העיכול, בעיות בדרכי נשימה, כבדות ועוד סימפטומים מעיקים שפוגעים באיכות החיים שלכם.

תשיגו שיפור במדדים כמו לחץ הדם, רמות סוכר וטריגליצריגים.

תפתחו דף חדש, נקיים, אחרי ׳restart של המערכת׳, ותתחילו את השינוי שתמיד חלמתם עליו באורח החיים.

אז מה הכנתי בשבילכם?

מפגש פתיחה - מפגש של שלוש וחצי שעות בו נדבר לא רק על האיך אלא גם על הלמה! למה צריך לעשות ניקוי רעלים? איך הגוף שלנו מנטרל ומפנה רעלים? נלמד על עקרונות הניקוי, על תופעות הניקוי השכיחות, למי ומתי מותר לעשות ניקוי רעלים ולמי אסור? ונלמד את 'תזונת הניקוי האדומה'.


חוברת עבודה אישית - מקיפה ומפורטת שתלווה אתכם מידי יום במשך כל הניקוי. החוברת מכילה את כל ההסברים וכל המתכונים לכל שלב ושלב. עוד בחוברת טבלאות לזיהוי אי סבילות למזון, דפי עבודה, טבלאות שותפי מחויבות ועוד.

קבוצת פייסבוק סגורה - תקבלו גישה לקבוצת הפייסבוק הסגורה שלנו, בה תוכלו לחלוק את הקשיים וההצלחות, לשאול שאלות, להתלונן ולהיתמך, לתת ולקבל המלצות ולשתף מתכונים נפלאים ויצירתיים.


הליווי שלי ותמיכת הקבוצה - יהיו זמינים באופן יומיומי ובמשך כל החודש בקבוצת הפייסבוק הסגורה שלנו. למי שיהיו עניינים אישיים שלא ירצה לחלוק עם הקבוצה, יקבל מענה ממני באופן אישי במייל, במסרון או בטלפוןמפגש סיום - מפגש שיסכם את הניקוי, ויתמקד בשני דברים עיקריים:
1. איך להמשיך ולהשלים את תהליך זיהוי אי סבילויות למזון, לגבי המזונות שלא כלולים בניקוי.
2. הדרך בה נוכל להשתמש בניקוי על מנת לעשות שינוי משמעותי באורח החיים שלנו לתמיד.

הסדנה בנויה בצורה שתסייע לכם לעשות את ניקוי הרעלים שתמיד רציתם, עם ליווי, תמיכה, הנחיות ומתכונים לכל שלב ושלב. על מנת שתרגישו מלאי אנרגיה, חיוניים ובריאים כמו שמגיע לכם!

ויש גם בונוס

תקבלו את הספר הדיגיטלי שלי על תזונת הניקוי האדומה - הספר מכיל את כל המידע, השלבים והמתכונים שתזדקקו להם כדי לעשות את הניקוי. והוא ימשיך לשמש אתכם כשתרצו לעשות את הניקוי הזה שוב בשנה הבאה ובשנים שאחרי..


הגוף שלנו יודע הכי טוב לנטרל ולפנות את הרעלים,

הירשמו ותלמדו איך לעשות את זה נכון!

סדנת ניקוי הגוף באמצעות תזונה, כוללת שני מפגשים. שניהם יתקיימו בביתי, רחוב הגפנים 148 ב׳, שריגים לי און שבעמק האלה.


תאריכים לסדנה הקרובה


המפגש הראשון יתקיים ביום שישי ה 16/06/2017 בין השעות 10:00-13:30
מפגש הסיום יתקיים ביום שישי ה 14/07/2017 בין השעות 10:00-13:30הסדנה כוללת כיבוד קל ומפתיע ברוח התזונה הבריאה וניקוי הרעלים

מחיר הסדנה :
כרטיס בודד 700 ש״ח בתשלום אחד, או 740 ש״ח ב 4 תשלומים (185x4)
כרטיס זוגי 1300 ש״ח בתשלום אחד, או 1340 ש״ח ב 4 תשלומים (335x4)
מהרו להרשם! ספר המקומות מוגבל!

אתם מקבלים ממני 100% אחריות!!!


אני כל כך מאמינה בסדנה הזו
ובשיטת הניקוי הזו שאני נותנת לכם אחריות מלאה.

אם בסוף המפגש הראשון,
תחליטו שלא חידשתי לכם דבר או שהסדנה לא תרמה לכם,
תקבלו את כל כספיכם בחזרה, בלי לשאול שאלות!

ללא כל סיכון מבחינתכם.

בהתחייבות,
הילה אפללו

מתלבטים? לא בטוחים? תראו מה לבוגרי הניקוי יש להגיד על התהליך:

מדף הפייסבוק של זיוה:"הסתיימו להם 30 יום ש ניקוי רעלים. ללא מלח, סוכר, קפה, בשר, עוף, מוצרי חלב, ביצים, אוכל מתועש וקמחים לבנים. מה עבר עלי? לפני 30 יום קמתי בבוקר והחלטתי לנסות את ניקוי הרעלים בליווי הילה אפללו הנטורופתית, התקשרתי להילה והצטרפתי מידית לקבוצה שהתחילה באותו היום. למרות שידעתי שאני בתקופה עמוסה בעבודה, מבחני סוף סמסטר, סידורים למעבר דירה וארועי קיץ רבים, לקחתי את האתגר. הימים הראשונים לא היו קלים עבורי וכאבי הגב והצואר שהיו לי לפני כן לא הקלו עלי וכמעט שנשברתי, עם תמיכה ועידוד של הילה המשכתי...לאחר השבוע הראשון הרגשתי יותר חיונית, קלה, הנפיחות בבטן כמעט ונעלמה וההרגשה הכללית נפלאה. נעשתי מיומנת יותר ויותר בהתארגנות היום יום עם ארוחות לעבודה, ללימודים ואפילו בערבי שישי פינקתי את עצמי עם מנות מרשימות ומעוררי תאבון כדי שלא ארגיש מקופחת. מה למדתי על עצמי? הכל אצלנו בראש, אין דבר שאי אפשר להגשים עם קצת נחישות והתמדה, למדתי להכיר את הטעם הטבעי של הירקות והפירות ולאהוב אותם ללא תוספות מלח, למדתי להקשיב לגוף ולספק לו מזון מתי שבאמת זקוק, לשתות הרבה מים, לאכול ארוחות קטנות כל 3 שעות, הכירות ראשונית עם דגנים ואורז מלא שלא הכרתי את טעמו. אז היום ההרגשה נפלאה, הורדתי 4 ק"ג ממשקלי ופני לאופק: אין ספק שאמשיך לשמור על תזונה נכונה, בריאה ומאוזנת יותר כדרך חיים אפחית במלח וסוכר, פחות מזון מתועש ויותר ירקות, פירות, דגנים ואורז מלא. תודה רבה להילה על כל התמיכה, העידוד, הידע הנרחב, החוברת המצוינת והליווי הצמוד, ולקבוצה על השיתוף והמתכונים הנפלאים. ממליצה לכולם."

 

מדף הפייסבוק של רינה:"יש!!!!!!!!!!!!! היום סיימתי סדנת ניקוי רעלים בת חודש עם הילה אפללו נטורופתית אחת המתנות היותר גדולות שהענקי לגוף ולנפש שלי מזה הרבה שנים! למרות ששנים רבות אנו אוכלים בבית ובהקדירה של סבתא אוכל בריא ולא מתועש בשום צורה, עדיין נוצר צורך "לנער את האבק" לחדד את הרגלי התזונה ולתת לגוף מנוחה! ההתחלה הייתה קשה אך עם כל יום שעבר שמחת הגוף השפיעה על שמחת הנפש! קלילות, מרץ ואנרגיה חדשה נכנסה למערכת! את הניקוי עברנו, קבוצה של אנשים בהדרכתה ובתמיכתה הצמודה של הילה אפללו הנטורופטית המוכשרת. פשוט מדהים! תודה , תודה, תודה!"

 

עידית כתבה לי: "מרגישה זכות להיות חלק מניקוי שהיה מרגש, מעצים ומעורר הרבה מודעות. תודה על ליווי, סבלנות ומסירות אין סופית. תודה על הזמינות ועל המקום שאת נתת לכל אחד ואחת בקבוצה. ממליצה בחום"

 

זה מה שטלי מספרת: "התחלתי את הסדנה ממש ״במקרה״ ברגע האחרון קפצתי למים. הרגשתי שהגוף שלי (בגיל 49), קצת בוגד בי לאחרונה, גלי חום, שינה לא טובה כל-כך, כאבי פרקים, עייפות באמצע היום, קצת בעיות בעיכול. רציתי להחזיר לעצמי את האנרגיות והכוחות. קיבלתי מתנה גדולה - גלי החום פסקו מיד, השינה שלי והעיכול השתפרו. והדבר הכי מפתיע, קיבלתי מחזור אמיתי אחרי שנה בלי מחזור. זה בהחלט מרגש. העור שלי נראה יותר טוב, ירדתי בין 3-4 ק״ג בחודש וזה נתן דרייב להמשיך הלאה! מומלץ בכל לב!!! "

 

 

כמו המשתתפים בסדנאות קודמות, אתם בטח שואלים את עצמכם שאלות…

שאלה: יורדים במשקל?

זו לא המטרה של הניקוי, זו תופעת לוואי.במהלך הניקוי יורדים כ 3%-7% ממשקל הגוף בחודש, בהתאם לקצב חילוף החומרים, המשקל ההתחלתי ועצימות הפעילות הגופנית. הניקוי נותן כלים מצוינים לעשות שינוי באורח החיים ולשמור על משקל תקין .מי שישתמש בתזונת הניקוי כמנוף לשינוי אורח החיים, יוכל להמשיך לרדת במשקל בצורה מתונה, עד להשגת היעד.


שאלה: האם צריך לקחת חופשה כדי לעשות את הניקוי?

אחד היתרונות של הניקוי באמצעות תזונה הוא שאפשר לעשות אותו כחלק משגרת החיים.

שאלה: עושים את הניקוי במהלך הסדנה?

זה לא כמו ניקוי מעיים או חוקן, זו לא פעולה חד פעמית אלא תהליך ניקוי שכל אחד עושה בזמן או במקום שמתאים לו. ההמלצה היא להתחיל עם הקבוצה, ולעשות את הניקוי במהלך הסדנה, כדי ליהנות מהליווי והתמיכה.

שאלה: כמה זמן נמשך הניקוי?

תזונת הניקוי האדומה נמשכת 30 יום.

שאלה: 30 יום זה לא יותר מדי, לא נוצרים חסרים?

בבניית תזונת הניקוי האדומה, הושקעה מחשבה רבה והיא בנויה כך שאם עוקבים אחרי ההוראות, הגוף מקבל את כל מה שהוא צריך, את כל אבות המזון, הוויטמינים והמינרלים בכמות מספקת.

במה תזונת הניקוי האדומה שונה מהאחרות?

היא בנויה בצורה הדרגתית, ממושכת ועם תזונה דינמית שמאפשרים פינוי בערוצים מרובים (שתן, צואה, עור, דרכי נשימה ומערכת המין). מאפשרת זיהוי אי סבילויות למזון, גמילה ממלח, סוכר, קפאין וחריף, ומסייעת לאמץ אורח חיים בריא. אני מכירה, מלמדת ומטפלת במגוון שיטות ניקוי, והשיטה הזו השיגה את התוצאות הטובות ביותר ב 10 השנים האחרונות.

שאלה: האם זה מתאים גם לאנשים שנוטלים תרופות באופן קבוע?

בכל מקרה לא מפסיקים לקחת תרופות מרשם. ללא תלות בתרופה ובסיבות לנטילתה, יש לפנות לרופא המטפל להסביר לו על הניקוי ולקבל את אישורו. הניקוי לא מתאים לכל אחד ולכל מצב בריאותי, יהיו כאלה שאסור להם לעשות את הניקוי. עם זאת, רב המטופלים שלי והמשתתפים בסדנאות, קיבלו את ברכת הרופא המטפל ועשו את הניקוי במקביל לנטילת תרופות. גם אם מנקים 80%-40% מהרעלים בגוף זה המון וזה יעיל. מטופלים שבחרו להמשיך באורח חיים בריא בעקבות הניקוי הצליחו להוריד בהדרגה, בהתייעצות עם הרופא, מינונים של תרופות.


שאלה: 30 יום ניקוי זה לא קשה?

הניקוי הוא לא פשוט ודורש מחויבות ומוטיבציה, אבל זה כל-כך מתגמל שעדיין לא פגשתי מתוך המאות שכבר השלימו את הניקוי בהנחייתי, מישהו שהתחרט על כך. אנשים הרגישו כל-כך טוב במהלך הניקוי ואחריו, רבים חוו שיפור או אפילו ריפוי מנפיחויות בבטן, אי נוחות במערכת העיכול, מבעיות בדרכי נשימה, ממיגרנות וכו׳ לפעמים אחרי שנים של כאב וסבל. הרוב מדווחים על עליה ברמות אנרגיה וקלילות, על שינה טובה יותר, על שיפור בביצועים במגוון תחומי ספורט, השלבים הראשונים יותר קשים כי האוכל משעמם, אבל אח״כ זה הופך להיות קל יותר, טעים ומגוון יותר.

שאלה: מאיזה גיל אפשר לעשות ניקוי?

גם ילדים יכולים לעשות ניקוי, אבל לא את הניקוי הזה! תזונת הניקוי האדומה מתאימה לבני 18 ומעלה. התזונה דורשת בגרות, אחריות, בשלות והקשבה לגוף, וכן ציות מדויק להוראות.

אם יש לכם שאלות נוספות לגבי ניקוי רעלים באמצעות התזונה והסדנה?
תשאלו אותי...
הילה אפללו 052-3435558

הבריאות שלכם היא הדבר החשוב ביותר, תשקיעו בעצמכם.
קחו אחריות על החיים שלכם ותתחילו לעשות,
עכשיו!